Ürünlerin tahmini teslim süresi nedir ?Eğer stokta olan ürün gruplarımızdan alış veriş yaptıysanız ertesi gün siparişiniz kargoya verilir. Siparişiniz sonrasında üretim olan ürünlerimiz için ortalama bir hafta da siparişiniz kargoya verilir. Müşterilerimizle siparişlerinin durumu ile ilgili birebir iletişime geçerek hizmet vermekteyiz.


Keçe yüzeylerde iplik topaklanması olması normal mi? Bu görüntüyü nasıl giderebiliriz ? Herhangi bir sentetik işlem olmadan elde edilen keçe ürünlerimiz, sentetik keçeye göre çok daha fazla dayanıklı ve kullanışlıdır. Ancak yine de kullanımdan kaynaklı topaklanmalar zaman zaman olmaktadır. Bir ustura ya da jilet yardımıyla çok rahat fazlalıkları temizleye bilirsiniz. 


Keçenin temizleme işlemi ürünleri deforme etmiyor mu?Yün kazaklarda olan topaklanma gibi düşünebilirsiniz. Bir deformasyon olmamaktadır.


Yıkama yapılabilir mi? Keçe oluşan topaklanmayla kirini de atmaktadır. Topaklanmayı aldığınızda çantanız yepyeni olur. Aynı zamanda deri ve metal aksamlar nedeni ile de kuru temizleme önerilir.


Her ürün ile ilgili yardımlarınızı hangi derneklere yapacağınızı nasıl belirliyorsunuz? Aylık satışlarımıza göre ay sonunda bağış yapmaktayız. Ağırlıklı olarak çocuklar, kadınlar ve sokak hayvanları için bağış yapıyoruz. Tek bir derneğe bağış yapmamamızın nedeni bir çok farklı gruba destek olabilmek. Aynı zamanda özel bir yazılım projesi üzerinde de çalışmamız sürüyor. Son aşamada müşteriye istediği derneğe bağış hakkı tanımak amacındayız.